Tehtud tööd

Teeninduse koolitus oli palju hõlmav ja koondas palju informatsiooni kokku. Õpetussõnu sai näiteks erinevate voltimistehnikate, katmise ja laudade linutamise osas. Lisaks oli võimalik täiendada ja parandada enda oskusi nõude kliendi ette kandmisel ja laualt maha võtmisel. Koolitus aitas algajatel eristada erinevaid veine ja kokteile ning omandada baasteadmisi, samas oli igati kasulik ka edasijõudnutele. Minul oli äärmiselt hea meel, et sain võimaluse sellel koolitusel osaleda. Koolituse tulemusena omandasin klienditeeninduse osas lisateadmisi ning hakkasin end tundma klientide teenindamisel enesekindlamalt. Teeninduskoolituse pakkuja oli osalejatele äärmiselt motiveeriv. Ma olen väga tänulik saadud võimaluse eest.

Ereli Laar

 

Õppisin Noore Meistri võistluste jaoks Timo Kübara käe all. Võistlesin kutsemeistrivõistlustel parima noore restoraniteenindaja tiitli nimel 2015 aasta märtsis. Timo õpetas mind sellele võistlusele eelnenud kuu jooksul väga põhjalikult, tema antud seletused ja juhised olid mõistlikud ja arusaadavad. Vajadusel näitas ta harjutusi ette. Õppisin põhjalikult piduliku lõuna ja õhrusöögi katmist ja teenindamist. Veel tegime seda Timoga koostöös inglise kella viie tee lauakatte koos serveeringuga. Timo õpetas mulle põhjalikult selgeks klaaside ja veinide tundmise. Olen Timo Kübara antud õpetustega väga rahul. Tema juhised aitasid mind viia võiduni. 2015 aasta parim noor restoraniteenindaja Erik Tammeleht.

Erik Tammeleht

 

Vajasime koolitust jookide serveerimise ja kokteilide valmistamiseks ja ei olnud vaja pikalt mõelda, keda koolitajaks kutsuda. Kuna olen üritustel Timot töötamas näinud ei kõhklenud ma hetkeksi ja nii saigi palutud Timot meile koolitust läbi viima. Koolitus oli väga hea ja kvaliteetne. Kokteilide õpetuse ja jookide serveerimise eesmärki silmas pidades tulemuslik ja vajalik. Kõik osalejad jäid väga rahule,anti positiivne hinnang. Timo on piisavalt põhjaliku ettevalmistusega ning oskuslikult õpetas valitud teemat. Kõik osalejad said enesekindlust ja uusi oskusi tublilt juurde. Juba oleme ka klientidelt head tagasisidet saanud.

Suured tänud Timole, Villa Andropoffi restorani pere poolt !

Log In

Create an account