Kelnerite Festival 2017

TEENINDUSKVALITEET KELNERITE FESTIVAL 2017

FOR INFORMATION IN ENGLISH CLICK HERE!

Teeninduskvaliteet OÜ kutsub Eesti kelnereid ja ettekandjaid osalema võistlusel „Teeninduskvaliteet Kelnerite Festival 2017“. Võistluse eesmärk on väärtustada, arendada ning edasi viia kelneri ja ettekandja elukutset, pannes proovile oma kutseoskused, pakkuda huvitavat võistluskogemust, konkurentsi teistele võistlejatele, vaatemängu külalistele ning pealtvaatajatele. Ürituse kohavalikul on lähtutud seisukohast viia võistlus Tallinnast ka väljapoole ja tutvustada ning tuua inimestele lähemale erinevaid kauneid Eesti valdasid.

„Teeninduskvaliteet Kelnerite Festival 2017“ toimub 13. ja 14. mail 2017. aastal Pärnumaal, Are Huvikeskuse ruumides aadressil Pärivere tee 17, Are. Üritusest saavad osa võtta kõik Eestis töötavad ja/või õppivad kelnerid ning ettekandjad.

restoteenindaja2016 498

Eraldi teise päeva finaali pole, kuna kõik osalejad võtavad osa kahepäevasest võistlusest, kus punktid liidetakse kokku. Registreerimistähtaeg on 1. mai 2017. Võistlustel osalemise soovist kirjutada aadressile info@teeninduskvaliteet.ee märksõnaga „Osaleja“. Osavõtutasu ilma majutuseta on 20 eurot ning koos majutusega kahetoalises toas ja hommikusöögiga 40 eurot. Võistlejaid majutab soovi korral kahe võistluspäeva vahel hotell Villa Wesset aadressil Supeluse 26, Pärnu. Peale esimest võistluspäeva viib tellitud transport võistlejad linna (majutusasutusse)  ja teise päeva hommikul peale hommikusööki võistlusalale tagasi (kellaajad täpsustamisel). Arve esitatakse peale registreerumist. Korraldustoimkonnal on õigus teha osavõtutingimustes muudatusi.

Pealtvaatajatele on üritus tasuta, kuid kõigil on võimalus osta endale eelmüügist VIPpilet, millega saab võistlust jälgida otse keset seda melu, istudes ise võistluslauas ja võtta osa võistlusest otse sündmuskohalt. Roogasid valmistavad restoran Lusikas kokad, mille kõrvale pakuvad kelnerid sobivaid jooke. Kolmekäigulise menüü hind koos jookidega on vaid 24.- inimese kohta. Võistluspaigas toimub ka eraldi toitlustamine, aga menüü on lihtne ja erinev võistlustel pakutavast. Mõlema päeva võistluslaudade piletid tulevad müüki 1. märtsil 2017. Info kerttu@teeninduskvaliteet.ee

 

Osavõtjad võistlevad kelneri või ettekandja tööriietuses. Lisaks erinevate võistlusmoodulite kodustele ülesannetele palume võistlejatel kaasa võtta veel korgitser, märkmik, pastapliiats ja oma käerätt. Muu võistluseks vajalik on korraldajate poolt. Töökohtade ja alustamise järjekorra loosib korraldustoimkond kohapeal 13. mail 2017.

Võistluse hindamiseks moodustab korraldustoimkond tippkelneritest ja erialaga seotud professionaalidest koosneva kohtunike kogu..

Võistluste võitja pärjatakse tiitliga „Teeninduskvaliteet Kelner 2017“ ja sellega koos antakse üle Teeninduskvaliteet rändkarikas. Kolme paremat autasustatakse karikate, diplomite ja auhindadega. Toetajate poolt on eriauhinnad. Registreerimistähtaeg on 1. mail 2017. Täpsustatud osavõtutingimused saadetakse võistlejatele pärast registreerimistähtaega.

Kui võistlejaid registreerub alla 8, siis on korraldustoimkonnal õigus üritus ära jätta. Kui võistlejaid registreerub rohkem kui 12, siis viiakse registreerunute vahel eelnevalt läbi kirjalik test, mille alusel selgub 12 parimat, kes pääsevad võistlema. Võistlejatele toimub ka DEMO-päev, mille täpsem kuupäev ja asukoht avaldatakse septembris www.teeninduskvaliteet.ee kodulehel.

restoteenindaja2016 308

Log In

Create an account